Doklady potrebné k žiadosti o hypotekárny úver

ÚVERY

Ponúkame úvery za najvýhodnejších podmienok na trhu. Najnižšie úroky na trhu pre hypotéky, bezúčelové hypotéky,  spotrebiteľské úvery, podnikateľské úvery, investičné úvery, prefinancovanie. Spolupracujeme: OTP banka, ČSOB banka, Tatra banka, UniCredit Bank, VÚB banka, Slovenská sporiteľňa, CFH... úvery cez silného partnera Allianz - Slovenskú poisťovňu, web: www.allianz-zilina.sk tel.: 0903 232 271 mail: patal@allianz-zilina.sk

Poistenie Allianz Žilina

Ak potrebujete poradiť v oblasti poistenia a hľadáte odborné finančné poradenstvo - neváhajte a navštívte nás na Národnej 10 v Žiline.
Web: http://www.allianz-zilina.sk

Reality - poradenstvo pri prevode nehnuteľností

Ak potrebujete kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, naša spoločnosť Vám poradí aké sú možnosti a ako treba postupovať krok po kroku. Prevedieme Vás celým procesom, aby výsledkom bola Vaša spokojnosť a realizovaná kúpa alebo predaj nehnuteľnosti.

Doklady potrebné k žiadosti o hypotekárny úver

Ak máte vyhliadnutú konkrétnu nehnuteľnosť, obráťte sa na hypotekárnych špecialistov, ktorí Vás procesom žiadosti o úver radi a bezproblémovo prevedú. Sú skúsení a Vám to uľahčí nadobudnutie nehnuteľnosti a navyše Vám služby špecialistov zvýšujú šancu úver získať. Nezanedbateľnou stránkou využitia hypotekárnych špecialistov je aj ušetrenie množstva času, ktorého je dnes stále menej a menej.

Spolu so žiadosťou budete potrebovať:
  • doklad preukazujúci Vašu totožnosť (občiansky preukaz)
  • preukázanie Vášho príjmu - pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, potvrdenie od Vášho zamestnávateľa (v prípade podnikateľov a živnostníkov daňové priznania, výška obratu a iné...)
  • výpis z listu vlastníctva
  • znalecký posudok nehnuteľnosti od akreditovaných znalcov
  • kúpnu zmluvu alebo inú zmluvu o nadobudnutí vlastníckych práv
  • príp. iné doklady podľa potreby (využitie príspevku zo ŠFRB, účel úveru atď...)

Naša spoločnosť Vám ponúka aj vybavenie hypotekárneho úveru alebo úveru na bývanie. Vypracovanie znaleckých posudkov na konkrétne nehnuteľnosti Vám vypracujú akreditovaní a bankami uznávaní znalci.